UKRAYNA – Kharkiv Turu

0
Tur Programı
1.GÜN – İSTANBUL | KHARKİV

Gezinizin ilk günü, kalkıştan en az iki saat önce İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde bulunarak check-in ve pasaport kontrol işlemlerini tamamlamanızı öneriyoruz. İşlemler sonrası, Atlasglobal Hava Yolları’nın tarifeli seferi ile Kharkiv Uluslararası Havalimanı’na uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Kharkiv’e varışımızın ardından şehri keşfetmeye Avrupa’nın sekizinci en büyük olan Özgürlük Meydanı’ndan başlayabilirsiniz. Geceleme otelinizde.

 

2.GÜN – KHARKİV

Sabah kahvaltısının ardından günü dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Şehrin gelişmiş ulaşım sistemiyle şehrin her noktasına kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şehrin Ukrayna’nın en eski müzesi olan Kharkiv Sanat Müzesi’ni gezerek güne başlayabilir ardından şehrin en eski yapısı olan Pokrovsky Manastırı’nı ziyaret edebilirsiniz. Görkemli Shevchenko Parkı’nda dinlenebilir ve park içerisinde yer alan Kharkiv Hayvanat Bahçesi’ni gezebilirsiniz. Akşam yemeği mönü alternatifleriniz için en ünlü ve en çok tüketilen borsch çorbasını yerel restoranlarda tatmanızı tavsiye ederiz. Geceleme otelinizde.

 

3.GÜN – KHARKİV

Sabah kahvaltısının ardından günü dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Şehir içi ulaşımda kullanabileceğiniz, metro, tramvay ve marşrutkalar (dolmuşlar) ile dilerseniz Kosmos Müzesi’ni ya da en ilgi çeken müzelerinden biri olan Kharkiv Tarih Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Kharkiv’in gündüzünden daha renkli olan gece hayatını keşfetmek için, kulüplerde düzenlenen etkinliklere veya açık hava konserlerine katılabilirsiniz. Geceleme otelinizde.

 

4.GÜN – KHARKİV | İSTANBUL

Sabah, kahvaltının ardından eski şehir bölgesinde bulunan Uspensky Katedrali’ni ziyaret edebilirsiniz. Ardından Atlasglobal Hava Yolları’nın tarifeli seferi ile İstanbul’ a hareket ediyoruz. İstanbul’a varış ile turumuz sona eriyor. Başka bir gezimizde buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz…

 

TUR FİYATI :

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Kişi Sayısına göre ulaşım hizmeti
  • KDV
  • Hizmet bedeli

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Öğlen yemeği
  • Milli Park ve Sit alanları giriş ücretleri
  • Şahsi Harcamalar
  • İsteğe bağlı seyahat sigortası
 
Kharkiv Turu Resimleri

Telefon

Gezi programımızla ilgili görüşmek için lütfen aşağıdaki Telefon Numaramızdan iletişime geçiniz.

E-Mail

Gezi programımızla ilgili bilgi almak için lütfen aşağıdaki E-Mail‘imize yazılı talebinizi gönderiniz.

Konum

Kemerkaya Mah. Kahramanmaraş Cad. Onbaşı İşhanı, No: 7, Kat: 2/61, Ortahisar/TRabzon – TÜRKİYE