Pokut & Sal Yaylası Turu

0

Günübirlik Pokut & Sal Yaylası Turu

 

Günübirlik olarak düzenlediğimiz Pokut & Sal Yaylası Turu ‘muza sabah saat 08:00’de Zorlu Grand Hotel önünden hareketle başlıyoruz. Doğu Karadeniz sahili boyunca seyahatimizi Ardeşen’e kadar devam edip buradan Güney istikametinde Fırtına Vadisi ve Fırtına Deresini takiben ilk molamızı Fırtına Vadisi üzerinde seçkin bir yerde Zipline ve Çay molası olarak veriyoruz. Biraz soluklandıktan sonra Çamlıhemşin ilçesinden Çat Vadisi yönünde devam ediyoruz.  Birçok Dizi ve reklam çekimlerine de ev sahipliği yapmış Şenyuva/Çinviva Köyü’nü,  Şenyuva’da eski ahşap ve taş evleri, tarihi Çinçiva Taş Kemer Köprüsünü ile Sevdaluk dizisi filminin çekildiği alanları da ziyaret edip gezimize Pokut Yaylası’na doğru devam ediyoruz.

 

Yaklaşık bir saatlik yolculuğumuzun ardından 2050mt. rakımda bulunan Pokut Yaylası’na varıyoruz. Eşsiz manzaranın keyfini çıkarmak, lezzetine bayılayacağınız yöresel  yemekleri tadmak ve yaylayı keşfetmeniz için verilen serbest zamanın ardından Sal Yaylası için yarım saatlik bir yürüyüş yapıyoruz. Kaçkar Dağları, Pokut Yaylası ve muhteşem doğayı ölümsüzleştirip bu muhteşem Pokut ve Sal yaylalarından ayrılıyoruz.

 

Turumuzun devamında tekrar Şenyuva/Çinçiva Köyü’ne dönüp ve Fırtına Vadisi derinliklerine doğru gezimize devam ediyoruz. Bölgede su debisi en yüksek olan Palovit Şelalesini ve Tarihi Zilkale’yi ziyaretlerimizin ardından Trabzon’a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

 

Muhteşem bir günün sonuna doğru aynı güzergahını takiben Sürmene’de Çamburnu’nda kısa bir çay molası sonrası saat 19:30 gibi Trabzon’a varıp , bir başka JOYTUR61 gezisinde buluşmak üzere vedalaşarak Günübirlik Pokut & Sal Yaylası Turu ‘muzu sonlandırıyoruz.

 

 

Pokut & Sal Yaylası Tur Fiyatı :
  • Yetişkin : 1150.-TL
  • Çocuk : 1100.-TL
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER :
  • Kişi Sayısına göre ulaşım hizmeti,
  • Hizmet Bedeli,
  • KDV.
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :
  • Öğlen yemeği,
  • Milli Park ve Sit alanları giriş ücretleri,
  • Şahsi Harcamalar,
  • Molalardaki ikram harici alınacak yiyecek ve içecekler,
  • İsteğe bağlı seyahat sigortası
 
Pokut & Sal Yaylası Turu Resimleri

Telefon

Gezi programımızla ilgili görüşmek için lütfen aşağıdaki Telefon Numaramızdan iletişime geçiniz.

E-Mail

Gezi programımızla ilgili bilgi almak yada talepleriniz için lütfen aşağıdaki
E-Mail‘imize talebinizi gönderiniz.

Konum

Kemerkaya Mah. Kahramanmaraş Cad. Onbaşı İşhanı, No: 7, Kat: 2/61, Ortahisar/TRabzon – TÜRKİYE